Bylo Nebylo - osobní stránky/forum

Místo pro tvorbu, co mě napadne bude zde, je to místo pro kousek mé práce na internetu

PříjemPříjem  PortálPortál  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení    

Share | 

xteen ----------------

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Admin_
Anonymní

PříspěvekPředmět: xteen ----------------   16.10.10 7:54

No tak třeba ani o této vaší odpovědi jsem nevěděl dokud jsem se nepříšel podívat. To mi prostě vadí.
Tato situace má dvě řešení Smile

Ta možná méně lákavá je, že k těm stovkám emailům denně bych si na emailu přeci definoval filtry, které by mi emaily třídily do příslušných složek podle dané aktivity a daných uživatelů podle toho kdo nebo co je pro mě důležitější. O některých bych se emailem nechával upozorňovat o některých ne. Potom bych jen přišel na email a viděl bych, že ve složce hlasování mám 10 emailů (lidí) složka komentáře má třeba 3, soukromé zprávy 1, prohra/výhra - 1/0. Do windowsu na plochu bych si nechal posílat upozornění třeba jen o soukromých zprávách, nebo komentářích k fotkám. Pak by mě jednou napadlo podívát se na xteen-email kde bych viděl všechnu aktivitu která je se mnou spojená. Mít 50 emailů denně (když by mi to teda nepípalo 50krát děnně) by pro mě nebyl problém když by to znamenalo, že jsem v kontaktu s padesáti lidmi denně.
Hlavní věc je, že když by se mi na profilu něco dělo, tak bych o tom věděl a nikoho bych nenechal čekat na moji odpověď. Třeba kdyby to byla nějaká hezká holka, tak to bych si informaci o její aktivitě nechal pípnout na plochu okamžitě Smile a hned bych jí šel odpovědět. S těmi filtry by šlo nastavit, že ať by mi na profilu tato kočka dělala aktivitu jakoukoliv, tak by mi to bylo hned oznámeno.
V současné době bych o tom nevěděl a nevěděl bych to třeba týden :-O To by se mi nelíbilo Smile Mít stovky emailů denně není problém, když by byly pěkně roztříděné (a tak bych se podíval jen na ty které mě zajímají a ostatní bych nechal na později) a taky by mi to neposílalo stovky upozornění děnně :-D České emaily jsem neprohlížel, ale vím že gmail má nastavitelné filtry a akce pro každý email. To by se dalo třeba nastavim, že od Verunky by se mi email ukazovali jen ve složce Verunka a v této složce bych se nechal o emailech upozorňovat kdykoliv a hned ať by mi posílala cokoliv, nebo by to bylo upozornění z xteenu.

Druhá možnost je při nejmenším logická, upozorňování o aktivitě xteenu by mělo být nastavitelné libovolně, buď někdo chce, nebo nechce a tak si podle toho nastaví, jestli chce být informován.

""Nevím, jak by se většině lidí tady líbilo, kdyby dostali během jediného dne třeba 500 mejlů s větou:""
To by byla docela síla Smile Nedalo by se to nastavit třeba po desítkách nebo stokách ? Při sto nebo deseti, nebo libovolně hlasů by přišel jeden email, - máte již tolik hlasů. To by si mohl uživatel nastavit podle sebe.

""a i to se mnohým lidem nelíbí a považují to za obtěžování.""
To je docela obdivuhodné, toto uporoznění považuji za nutné, díky tomuto upozornění když člověk chce, tak může soutěžit nonstop. Popřípadě kdyby to šlo tak by mohl nastavit to nonstop soutěžení automaticky. Potom když bych měl nové fotky,vypnul bych automatické soutěžení počkal bych až duel skončí (o čemž bych byl informován emailem) fotky bych přidal a automatické soutěžení bych opět zapnul.

""mít mejl zaplavený stovkami mejlů z xTeenu denně, ale většina by s tím určitě nesouhlasila. ""
Pravda Smile) Taky by se mi to nelíbilo mít stovky emailů v jedný složce.... přičemž některý z těch emailů je pro mě důležitý a chtěl bych ho vidět, ale byl by zaplaven stovkami jiných emailů...... Proto tu jsou právě ty filtry, ty emaily které bych chtěl vidět, bych viděl v jedné složce a ještě bych se na ně mohl nechat upozornit.

Já bych si upozornění na aktivitu v xteenu aktivoval, kdyby tu bylo.
Za pomoci těch filtrů bych pak měl na očích jen to co bych chtěl z aktivity vědět okamžitě. To ostatní jako hlasy bych si prohlédl později.

Uživatel MarkeT! mluví o jakém si selektivním upozorňováním o aktivitě. To jsem také navrhoval. Buď by si člověk mohl na xteenu nastavit o čem se nechat upozorňovat. Nebo kdyby xteen posílal upozornění o všech aktivitách, tak by si to člověk musel nastavit ručně za pomoci emailových filtrů na emailu.

Nechat si email zaplavit stovkami emailů je hloupé. Nechat si email zaplavit stovkami emailů, které mě zajímají a ještě by se sami roztřídily a podíval bych se nejdřív na to co mě zajímá nejvíc, tak to je chytré Smile Ty emaily, které by mě při té záplavě nezajímali by se mohli automaticky smazat, nebo by se přesouvaly do složky odpad, nebo xteen-aktivita-ostatní

S těmi filtry se dá nastavit jiná činnost (upozornění/třídění) na každý jeden různý email, ať už je to od konkrétního uživatele (xtenn by musel v emailu uvést jeho jméno) nebo je to nějaký druh upozornění (hlasy, komentáře, diskuse)
Návrat nahoru Goto down

xteen ----------------
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bylo Nebylo - osobní stránky/forum :: Úvahy-
Přejdi na: