Bylo Nebylo - osobní stránky/forum

Místo pro tvorbu, co mě napadne bude zde, je to místo pro kousek mé práce na internetu

PříjemPříjem  PortálPortál  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení    

Share | 

Jak funguje Xteen

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 121
Aktivita: (Points) : 313
Díky: (Reputation) : 0

PříspěvekPředmět: Jak funguje Xteen   23.09.10 20:25

V xteenu se dá soutěžit v kráse.
Je tam jakýsi automatický systém, který přiřazuje dva soutěžící k sobě a ostatní hlasují.
Ježe to by nesměli bejt takový na světě, který daj hlasy komukoliv, jen aby ten někdo jim na oplátku dal taky hlas. Very Happy To naklikaj třeba sto lidí a maj 70 hlasů zadarmo .... Very Happy
To znam třeba jednu pani, která na to má robota... Ona mu řekne, klikej dokud se nevrátim. A jde ven. A robot poslušně nakliká několik set hlasů pro několik set lidí v průběhu několika hodin kulo ok

affraid

To je přeci něco co je zakázané, protože díky tomu se nikdy nedozvíme kdo je nejhezčí, místo toho se dozvíme kdo umí nejvíc klikat, nebo kdo má nejvíc robotů....

To jsou věci dneska.......... Very Happy

Takže to teda nemá cenu tam chodit ??????? Surprised
Kdo ví....... Sad

Jak se má pak člověk dozvědět pravdu ? ?

Pani mi řekla, že to je taková hra a že to nechápu..........
cože ? affraid Surprised

Pěkně jste si to pojmenovala pani....
tak pěknou zábavu........

//edit1
Druhá stránka věci je, že když mi někdo dá hlas, tak mu přece nejdu dát hlas na oplátku za to že mi dal hlas. To vymyslel kdo ? Surprised Je jastné, že jsem rád, že jsem dostal hlas, ale to není důvod, proč bych někomu měl dát hlas. Hlas dávám někomu, kvůli tomu, že se mi zdá hezčí než ten se kterým soutěží.
Kdyby mi dali oba dva soutěžící hlas, já jim to oplatim a dam hlas oboum ?? To by bylo pěkný Very Happy pak by měli oba dva 1000 hlasů a kdo teda vyhrál ??? Very Happy To snad přece nemůže být ani možné, aby jeden člověk dal hlas oběma soutěžícím. A jestli to xteen dovoluje, tak bychom se měli zamyslet..... drunken

To třeba někdo jako pani vůbec neví co to je slovo fér a správné, popř. pravdivé.......

Naposledy upravil Admin dne 24.09.10 0:06, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : //edit1)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bylonebylo.99k.org
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Bodovací systém   24.09.10 0:02

Na základě vašich připomínek jsme upravili pravidla bonusového systému na xTeenu. Tedy bodové ohodnocení toho, jak přispíváte ke kvalitě tohoto webu a jak se na vaše počínání také koukají ostatní.
Takže stručně. Zůstává pět levelů symbolu X. Od šedivého až po červený. Nově registrovaní mají nejnižší level, tedy šedivé X. Postupně, jak získávají body za svoje aktivity, tak mohou dojít až na samotný vrchol - tedy červené Xko. Ovšem pozor, platí, že hranice mezi levely se plynule mění, tedy nejsou napevno, tudíž, pokud například měsíc nic neděláš, tak můžeš klidně zase spadnout do základního levelu.

To si stačí přečíst, víc k tomu neni třeba........ Very Happy

Naposledy upravil Admin dne 14.11.10 0:32, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Jak funguje Xteen   14.11.10 0:31

Já nejsem proti xteenu, ale když vidim něco
Ovšem pozor, platí, že hranice mezi levely se plynule mění, tedy nejsou napevno, tudíž, pokud například měsíc nic neděláš, tak můžeš klidně zase spadnout do základního levelu.
co se mi nezdá a tak by to vedlo k něčemu nedobrému nebo nefér, tak grrrrrr... ale jenom trochu........... :-D

Má-li na tomto být něco špatného, tak je to to, že je to podle logiky nepravdivé........

Ve správné logice by to znamenalo, že hranice levelů neustále roste a v takovém případě přijde den, kdy všichni budou mít základní level...... (Pokud to roste rychleji než je aktivita uživatelů)

Rčení můžeš klidně zase spadnout do základního levelu je pravdivé v jednom případě:
Základní level to znamená asi číslo 1
takže jedině když bych měl level 2, tak změna hranice levelů mě dostane na základní level.

Jenže toto rčení zahrnuje každý level. A tak to jedině může znamenat, že hranice levelů se plynule mění v hodnotách asi několika tisíc.

Jakým způsobem můžu spadnout na základní level, když mám nejvyší level ? Když jsem měsíc na dovolené bez internetu ?

Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Jak funguje Xteen   

Návrat nahoru Goto down

Jak funguje Xteen
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bylo Nebylo - osobní stránky/forum :: Úvahy-
Přejdi na: