Bylo Nebylo - osobní stránky/forum

Místo pro tvorbu, co mě napadne bude zde, je to místo pro kousek mé práce na internetu

PříjemPříjem  PortálPortál  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení    

Share | 

Dát mé PHP scripty na internet // Put my PHP scripts online

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 121
Aktivita: (Points) : 313
Díky: (Reputation) : 0

PříspěvekPředmět: Dát mé PHP scripty na internet // Put my PHP scripts online   23.09.10 5:29

Napsal jsem script, který sčítá a odčítá a zapisuje do souborů v jeho umístění aby si to pamatovalo počet načtení a výpočtů.
Už dvakrát jsem to dal na internet k různým poskytovatelům php zdarma. A vždy se ukáže html podoba, ale stránka nepočítá a nereaguje když kliknu na vypočítat.
Takže u mě to jde a na internetu ne. Bude to u třetího poskytovatele zdarma stejné ? Je v tom tedy nějaký zádrhel když je to zdarma ?

/EN
I wrote a script, it makes + and - matematics functions and writes to 2 files so it can remember page reload number and work count number.
I upladed it to two different free php hostings. But it always shows its html look, but the page does not make calculations, it does not respond when clicking to calculate.
It works at home, but not on the internet. Sad Is there gonna be any change when I try third php hosting ? Is there something to know about it ?

//edit:
I fixed this, by updating php from 4.1.1 to 5.3.3

Zobrazit informace o autorovi http://bylonebylo.99k.org

Dát mé PHP scripty na internet // Put my PHP scripts online
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bylo Nebylo - osobní stránky/forum :: PHP-
Přejdi na: