Bylo Nebylo - osobní stránky/forum

Místo pro tvorbu, co mě napadne bude zde, je to místo pro kousek mé práce na internetu

PříjemPříjem  PortálPortál  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení    

Share | 

Je bezpečné posílat zde má osobní data do neveřejných sekcí ?

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 121
Aktivita: (Points) : 313
Díky: (Reputation) : 0

PříspěvekPředmět: Je bezpečné posílat zde má osobní data do neveřejných sekcí ?   18.09.10 15:57

Když vytvořím sekci pro mé spolupracovníky,takže jen oni tam mohou jít po zadání jména a hesla.
Vím, že je to bezpečné, protože žádný obvyklý uživatel nemůže vidět neveřejnou sekci a žádný hacker nemůže přístup prolomit,když nemá mé správcovské heslo.
To je ta dobrá část Smile

Ale když pošlu můj text na fórum......

Je to jen obvyklý text box, není liž pravda ?

Není zde žádné šifrování, není liž pravda ?

Takže jakýkoliv sniffer a hacker může odchytit mé poslané příspěvky když je pošlu na fórum ?
To samé platí pro webové emaily bez ssl ? Je to jen obvyklý text box bez žádného šifrování (zabezpečení) ?
Doufám, že gmail je dobrý, protože je v ssl a používá flash aplikace pro zadání a práci s emaily. Doufám, že neposílá emaily způsobem snadným pro jejich odchycení stejně jako text box.

Takže mohu psát příspěvky na fórum bez toho, aby poskytovatel internetu věděl co v nich píšu ?

Je síť TOR pomocí ?
Co jiného na pomoc tu ještě je ?

Já prostě nechci psát můj osobní deník ze života do neveřejné části fóra, přičemž celé měto bude vědět co v osobním životě prožívám !

Zkusil jsem TOR něklikrát, nefunguje to... Pokud to poskytovatel blokuje,tak jsou jeho záměry jasné....

Zobrazit informace o autorovi http://bylonebylo.99k.org

Je bezpečné posílat zde má osobní data do neveřejných sekcí ?
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bylo Nebylo - osobní stránky/forum :: Poraďte mi // Give me an advice-
Přejdi na: