Bylo Nebylo - osobní stránky/forum

Místo pro tvorbu, co mě napadne bude zde, je to místo pro kousek mé práce na internetu

PříjemPříjem  PortálPortál  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení    

Share | 

Nedpovídající kámoši (icq kontakty (skype/xchat/gtalk))

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 121
Aktivita: (Points) : 313
Díky: (Reputation) : 0

PříspěvekPředmět: Nedpovídající kámoši (icq kontakty (skype/xchat/gtalk))   21.06.10 18:31

Pojem offline message znamená, zpráva, která přišla ve chvíli kdy člověk který ji odeslal není u počítače a člověk, který ji přijal, ji vidí se zpožděním.
Standartní offline message může být obyčejný email, pojem je zaveden pro komunikační prostředky s názvem živá konverzace, jako je skype icq nebo xchat.
V ICQ když si povídáme tak když zmáčknu enter, tak můžete hned číst. Když už bude pozdě v noci a oba půjdeme spát, tak se rozloučíme a vypneme počítač. Jenže když si vzpomenu, že jsem zapomněl na něco se zeptat, tak ho ještě nevypnu a napíšu vám otázku na icq, vy ji sice neuvidíte, ale až zapnete počítač tak se vám zobrazí. To je tedy ta offline message. Tedy offline zpráva.
Vypadá, to že je asi moderní, že na ní nikdo neodpovídá..... Nebo nevim jak si to vysvětlit. Lidé takové zprávy asi ignorují nebo co.
Ta zpráva má přece stejnou hodnotu, jako zpráva online. A dokonce když je to závěrečná otázka tak je její důležitost větší.

Je to případ kdy zapnete icq hned se vám ukáže zpráva, že jsem vám poslal zprávu, ale to že jsem v tu chvíli offline (vypnutej počítač) neznamená, že tu zprávu můžete ignorovat. Normálně na ní odpovězte, jako by to byl email. ok ?

Neignorujte offline zprávy prosím....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bylonebylo.99k.org

Nedpovídající kámoši (icq kontakty (skype/xchat/gtalk))
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bylo Nebylo - osobní stránky/forum :: Úvahy-
Přejdi na: